KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12396160
nr 1239 6160
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Djurgårdsfärja. Signerad, numrerad 289/310. Löst blad. Motivet: 25x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2019
kl 20:32:46
4/3 19:49:32
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg